15 wrz 2011

Zostań twarzą Wirtualnego Doradcy jednej z największych polskich instytucji

Stanusch Technologies jeden z największych na świecie dostawców tzw. Wirtualny Doradców - poszukuje dla swojego klienta – jednej z największych polskich organizacji, osób które staną się twarzą (wizerunkiem) tzw. Wirtualnego Doradcy. Wirtualny Doradca to postać umieszczana na stronie internetowej z którą można prowadzić rozmowę w języku naturalnym. Przykład Wirtualnego Doradcy można zobaczyć na firmowej witrynie naszej firmy pod adresem www.stanusch.com

Z osobami (kobieta i mężczyzna), które zostaną wybrane, zostanie nagranych kilkadziesiąt mikro-scen (kilkusekundowych ujęć), które zostaną następnie wykorzystane w Wirtualnym Doradcy. Sceny są nagrywane bez nagrania głosu. Przewidywany czas nagrania to jeden dzień roboczy. Planowany termin nagrania: przełom września/października.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za dzień zdjęciowy oraz wynagrodzenie za prawa do wykorzystania wizerunku.
Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu do miejsca wykonywania zdjęć oraz pokrycie kosztów hotelu i wyżywienia. W trakcie realizacji zdjęć dostępny będzie profesjonalny stylista i makijażystka.

Wymagania:
· Wiek 35-45 lat (ze wskazaniem na osoby młodsze) lub osoby wyglądające na wskazany wiek. Osoba powinna być zadbana, sprawiać wrażenie sympatycznej, bez wyraźnych znamion na twarzy. Mężczyzna powinien być ogolony - bez brody i wąsów.
· Umiejętność naturalnego zachowania się przed kamerą.
· Wyrażenie zgody na wyłączne wykorzystanie wizerunku przez klienta Stanusch Technologies.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie swoich danych kontaktowych oraz swojego zdjęcia (lub zdjęć) na adres email izabela.oszek@stanusch.com Zdjęcie - najlepiej przedstawiające osobę w planie amerykańskim (od kolan w górę), zrealizowane na jednolitym tle - powinno przedstawiać osobę ubraną w „stylu biurowym”:
W przypadku kobiety – garsonka, koszula, ew. apaszka., upięte włosy.
W przypadku mężczyzny – garnitur, koszula, krawat

Brak komentarzy: