4 paź 2010

Małopolskie Targi Innowacyjne

"13 października b.r. w namiocie wystawienniczym na krakowskim Małym Rynku odbędzie się kolejna edycja Małopolskich Targów Innowacji "Biznes + Nauka". Wśród pięćdziesięciu wystawców znajdzie się siedemnaście firm i trzydzieści trzy instytucje, których wspólnym celem jest promowanie innowacyjności poprzez świadczenie innowacyjnych usług lub wdrażanie innowacji.

Małopolskim Targom Innowacji będzie towarzyszyć konferencja pod hasłem "Być albo nie być (oto jest) pytanie o współpracę Nauka-Biznes", która będzie miała miejsce w Międzynarodowym Centrum Kultury (przy Rynku Głównym). Wśród prelegentów znajdą się polscy uznani w swojej dziedzinie eksperci, którzy zaprezentują szanse i bariery współpracy na linii biznes i nauka w Małopolsce. Wstęp na konferencję jest bezpłatny (wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej Targów . Rozpoczęcie rejestracji 1 października.

Centrum Transferu Technologii jako reprezentant AGH weźmie udział w Małopolskich Targach Innowacji Biznes + Nauka 2010, jednocześnie zachęca wszystkich twórców innowacyjnych rozwiązań, pracowników AGH, zamierzających propagować swoje osiągnięcia do kontaktu z Działem Współpracy z Gospodarką CTT AGH w celu uzgodnienia form promowania na wystawie i/lub uczestnictwa w towarzyszącej targom konferencji."


- agh.edu.pl

Brak komentarzy: